Ulti Clocks content

Odwiedziny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj445
mod_vvisit_counterWczoraj1632
mod_vvisit_counterWszystkie dni973980

Start

 

25 Maja 2016 r. mieliśmy prawdziwe święto piosenki.W IX Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej ,,Śpiewam, bo lubię" udział wzięło 23 solistów oraz 21 zespołów (132 dzieci) z Oddziałów Przedszkolnych  i Szkół z terenu naszej gminy .Muzyczne konfrontacje oceniało Jury w składzie: Krzysztof Warzocha- Nauczyciel PSM I stopnia w Niwiskach i w Jeżowem w klasie gitary, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, Jakub Augustyn- muzyk,członek zespołu Hudacy,instruktor pracujący w SOK w Cmolasie, redaktor Radia Cmolas, Regina Kasica- miejsce pracy świetlica i siłownia w Spiach, animatorka zajęć artystyczno-ruchowych.

Wyniki:

Kategoria Przedszkola:SOLISTA :Milena Jamróz,PS Dzikowiec- I miejsce, Emilia Tomczyk, OP Spie- II miejsce, Jakub Puzio OP w Lipnicy-III miejsce , Wyróżnienia- Marta Piórek PS Dzikowiec, Karolina Rząsa PS Dzikowiec, Jan Reguła PS Dzikowiec, Julia Hopek PS Dzikowiec. ZESPÓŁ: I miejsce- OP w Lipnicy,II miejsce- OP w Mechowcu,III miejsce-OP w Spiach.

Kategoria Kl.1-3 SOLISTA: Aleksandra Szumierz PSP w Kopciach-I miejsce, Łukasz Nidental PSP w Kopciach-II miejsce, Klaudia Zielińska SP w Dzikowcu-III miejsce, Wyróżnienie-Alicja Matejek ZSP w Mechowcu. ZESPÓŁ: I miejsce-Zespół kl.II w Dzikowcu,II Miejsce-Zespół kl.1 i 2 w Mechowcu,III miejsce-zespół kl.1 w Kopciach.

Kategoria kl.4-6 SOLISTA : Anna Dziuba, PSP w Kopciach- I miejsce, Marcelina Kopeć ,PSP w Kopciach-II miejsce,Kinga Jagoda ZS w Dzikowcu-III miejsce ; ZESPÓŁ: I miejsce -zespół kl.VI Lipnica, Zespół ,,Szóstaki" Kopcie, Zespół kl.IV Wilcza Wola.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, buttony oraz słodycze, zwycięzcy otrzymali statuetki .Serdecznie dziękujemy uczestnikom oraz ich opiekunom za piękne przygotowanie i rozbudzanie muzycznych pasji.

Zapraszamy do galerii.